animace animace animace animace animace
OBEC VYSKYTNÁ NAD JIHLAVOU
Místní části: Jiřín, Rounek, Hlávkov
shadow
znak obce

Co se u nás právě děje


Nestíháte hlášení místního rozhlasu? Nemáte čas sledovat a pročítat úřední desky? Chcete být informováni o dění v obci?

Pak je právě pro Vás připravena služba INFORMAČNÍ SMS.

Stačí na číslo 734 616 817 zaslat registrační sms ve správném formátu (viz. níže) a již Vám neunikne žádná důležitá informace, jako je např. přerušení dodávky elektrické energie v obci...

Tvar sms: OZNAMOVANI OBEC VNJ jmeno, prijmeni, adresa bydliste

SOUČASNĚ VŠAK  MUSÍ NOVÍ ŽADATELÉ V SOULADU S NAŘÍZENÍM GDPR VYPLNIT NA OÚ VYSKYTNÁ NAD JIHLAVOU FORMULÁŘ: SOUHLAS S POSKYTNUTÍM OSOBNÍCH ŮDAJŮ.

 

UPOZORNĚNÍ OÚ Vyskytná nad Jihlavou OBČANŮM: 

V RÁMCI PŘÍPRAV ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE obecní ČOV VNJ BUDOU VAŠE BYDLIŠTĚ NAVŠTĚVOVAT GEODETI, KTEŘÍ SE PROKÁŽÍ PRŮKAZKOU GEODETICKÉ KANCELÁŘE PROGEO.

Vyhlášení ankety o znak obce

Datum konání: 10. 6. 2013

Obec Vyskytná nad Jihlavou vyhlašuje anketu o budoucí znak obce. Na výběr jsou 4 varianty. Občané do svých schránek obdrží anketní lístky, které budou moci se svým hlasem odevzdat na obecním úřadě, obchodě apod. Vyhodnocení ankety proběhne dne 24.6.2013.

                       Varianta 1                                   Varianta 2                                   Varianta 3

     

 

Variantou 4 je žádný znak.

Vyhlášení ankety o znak obce Vyskytná nbad Jihlavou.pdf


Publikováno 10. 6. 2013 12:02

Nové stránky obce Vyskytná nad Jihlavou

Datum konání: 5. 4. 2013

Začátkem dubna roku 2013 byla spuštěna nová verze www stránek naší obce. Již uplynulo opět několik let a bylo nutné provést modernizaci stránek. Tato modernizace je v pořadí druhou, kdy v roce 2009 došlo k posunu tehdy již nemoderních stránek jiným směrem. Nové moderní stránky nabízejí možnost vkládání komentářů, anket, diskuzí, ale hlavně rozvíjejí možnost spolupráce tzv. redaktorů, což je  funkce, která umožní přístup do určitých sekcí každému, kdo o tento požádá a bude mít zájem pomáhat naše stránky aktualizovat a ,,vdechovat jim život." Věříme, že se nová podoba stránek líbí.


Autor: Petr Böhm Publikováno 8. 4. 2013 10:19

Slavnostní otevření čtenářského koutku v družině ZŠ

Datum konání: 4. 4. 2013

Ve čtvrtek 4. dubna proběhlo slavnostní otevření čtenářského koutku v rámci družiny základní školy ve Vyskytné nad Jihlavou. Otevření se účastnily všechny děti naší školy, které se již nemohly nové družiny dočkat. Úvodního slova se ujal pan ředitel mgr. Baueršíma, který na vybudování čtenářského koutku získal dotaci z Evropských fondů v rámci projektu EU - peníze do škol. Vznikl tak nádherný moderní prostor, který bude sloužit nejen jako čtenářský koutek, ale i jako oddělený hrací prostor v rámci místnosti. nebo jako odpočinková zóna.Celkové investice na pořízení dosáhla výše 160 tis. Kč.

        Čtenářský koutek v družině ZŠ  Čtenářský koutek v rámci družiny ZŠ 2  Čtenářský koutek v rámci družiny ZŠ 3 


Autor: Petr Böhm Publikováno 5. 4. 2013 13:00

Zahájení výměny vysloužilých kotlů v bytech v ZŠ

Datum konání: 20. 12. 2012

Těsně před vánocemi začala akce výměna plynových kotlů ve 3. NP budovy ZŠ. První kotel byl vyměněn v bytě č. 1, celkovým nákladem 30 tis. Kč.


Autor: admin Publikováno 2. 4. 2013 23:00

Oprava zřícené zdi v Jiříně

Datum konání: 31. 10. 2012

Začátkem října započala dlouho očekávaná oprava zřícené zdi před budovou hostince a KD v Jiříně. V polovině října, přesně 17.10.2012 byla tato oprava dokončena. Celkové náklady na opravu byly 200 tis. Kč.

                       Opravená zeď v Jiříně - celkový pohled   Opravená zeď v Jiříně - detail rohu


Autor: admin Publikováno 2. 4. 2013 23:00

Rekonstrukce místních komunikací ve Vyskytné nad Jihlavou

Datum konání: 28. 9. 2012

Koncem září letošního roku byla dokončena jedna z největších investic v naší obci za poslední roky, kterou byla oprava spodní staré cesty a odbočky ve spodní části obce směrem na Rounek. Jelikož již stav obou komunikací byl naprosto katastrofální (havarijní), byla provedena rekonstrukce, která přišla na 1 mil. 331 tis. Kč. Současný stav konečně po dlouhých desetiletích umožňuje relativně komfortní pohyb po těchto komunikacích.


Autor: admin Publikováno 2. 4. 2013 22:59

Nová třída ZŠ a ředitelna ve 2. NP

Datum konání: 31. 8. 2012

Dne 31.8.2012 byla dokončena oprava další třídy a ředitelny pro rozšiřující se počet dětí v naší škole. V rámci opravy byla vyměněna okna, provedeny nové rozvody elektroinstalací, nové omítky, osvětlení a podlahy. Celá rekonstrukce těchto dvou místností přišla na 500 tis. Kč. Díky této rekonstrukci může nyní probíhat výuka v již nestísněných prostorech, které odpovídají novému, moderrnímu způsobu vyučování.


Autor: ADMIN Publikováno 2. 4. 2013 22:58

Divadlo


Publikováno 5. 5. 2015 10:15

Kalendář kulturních a sportovních akcí v Jihlavě - srpen 2013

Pro případné zájemce, pro zahnání nudy nebo každodenní všednosti vkládáme Kalendář kulturních a sportovních akcí v Jihlavě v průběhu srpna 2013 ke stažení.

Kalendář akcí v Jihlavě - srpen 2013.pdf


Autor: Petr Böhm Publikováno 26. 7. 2013 14:07

Vyjádření starosty k článku v JL dne 9.7.2013

Starosta vyjadřuje politování nad nešťastnou formulací pro Jihlavské listy dne 9.7.2013 v článku o znaku pro obec Vyskytná nad Jihlavou. Pokud se toto kohokoli z našich poctivých občanů, kterým na obci záleží, jakýmkoli způsobem dotklo, hluboce se za to omlouvám všem, protože to takto nebylo ani v nejmenším myšleno a na Vás nebylo směřováno.

Odkaz na článek zde: http://jihlavske-listy.newtonit.cz/default.asp?cache=485592

Jako starosta si naopak velmi vážím práce všech, kteří jakýmkoli způsobem přispěli k rozvoji naší obce v uplynulých letech a všech, kteří jsou ochotni přijít, pomoct, vyjádřit svůj nápad co zlepšit, co udělat apod. A je mi úplně jedno, jestli zde žijí rok, pět, dvacet nebo padesát let. Jsem otevřen názorům a dobrým nápadům a mnozí se o tom již přesvědčili. O to víc mne mrzí, když se cokoli udělalo v poslední době pro obec, dostává se zpět negativní odezva ve velké míře od rodáků a tzv. starousedlíků, co to zase ty ,,náplavy" vymyslely. A právě oslovení náplavy ve mně  evokuje smutek z toho, že někdo rozděluje obec na starousedlíky a náplavy. Já jsem se naopak vždy snažil jakýkoli rozdíl potlačovat, nepodporovat a brát všechny obyvatele na stejné úrovni. V tomto mám naprosto čisté svědomí. Jsem si naprosto vědom, že za období posledních 3 let, kdy jsem starostou jsem ještě nedokázal udělat tolik, co mí předchůdci, ale na druhou stranu je naše práce vidět a nemusíme se za ni rozhodně stydět. To, že se rozpoutalia diskuze mne zároveň velmi těší, protože jsem se ujistil, že jsou další lidé, kterým na naší obci opravdu záleží. Ještě jednou se srdečně omlouvám těm, kteří chybně pochopili mé vyjádření. Hezký den Petr Böhm, starosta obce Vyskytná nad Jihlavou.


Autor: Petr Böhm Publikováno 22. 7. 2013 7:47