animace animace animace animace animace
OBEC VYSKYTNÁ NAD JIHLAVOU
Místní části: Jiřín, Rounek, Hlávkov
shadow
znak obce

Pozvánka na sportovně kulturní akce během pouťového vákenduDatum konání:
11.8.2018

Vážení občané,

přejeme Vám příjemný kulturně a sportovně nabitý pouťový víkend v naší obci. Věříme, že každý z Vás si vybere to své a potkáme se na některé z připravených akcí:

V sobotu od 9.oo hodin se koná obnovená premiéra velmi úspěšného pouťového turnaje v malé kopané na hřišti ve Vyskytné nad Jihlavou.

V sobotu od 10.oo hodin startuje na Rounku Rounecký Wood-stock na louce u ,,Killbila." Ve hraní se na pódiu postupně vystřídají kapely Zatím nic, Smíšené pocity, Pro story a Major Major.

V Jiříně v letním amfiteátru je pro Vás od 13.oo hodin připravena dechovka. Hrát bude myslivecká kapela Atlas. Vstupné zde není.

Večer od 19.30 hodin to rozproudí opět v Jiříně rocková kapela Autobus a po ní od 21.oo hodin bude v rockovém rytmu pokračovat kapela Derby.

Ve Vyskytné nad Jihlavou je v sobotu večer připravena pouťová zábava v Hostinci pod Lípou, kde Vás od 20.oo hodin bude bavit kapela Harlem.

A aby toho nebylo málo, tak v neděli od 14.oo hodin je připravena již tradiční pouťová muzika, tentokrát na zahrádce Hostince pod Lípou. Zde nás navštíví a pro Vaše potěšení zahraje Pepino Matura, kterého mnozí z Vás znají z TV Šlágr.

Přejeme Vám příjemně strávený pouťový víkend a možná na některé akci na viděnou.

Petr Böhm, starosta obce Vyskytná nad Jihlavou